nazi
03 فروردین 1402 - 14:34

دادستان مرکز خوزستان: مردم از چند نرخی بودن کالاها ناراضی هستند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: در نظارت های انجام شده با مردم نیز در خصوص خدمات رسانی در ایام نوروز صحبت و نظرسنجی شد که اغلب مردم از نبود نظارت و چند نرخی بودن کالا در بازار ناراضی بودند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی دادستانی، صادق جعفری چگینی اظهار داشت: دادستانی مرکز استان از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون نظارت‌های زیادی از سطح شهر اهواز و اقدامات دستگاه‌ها برای رفاه حال مردم و مسافران داشته است و تاکنون از وضعیت عملکرد دستگاه‌ها و مدیران راضی هستیم.

وی افزود این نظارت‌ها تا پایان ایام نوروز از سوی دادستانی انجام خواهد شد و از تمامی دادستان‌ها در سطح استان نیز خواسته شده تا در این ایام نظارت های خود را بر نحوه خدمات رسانی به مردم در شهرستان ها داشته باشند.

دادستان مرکز خوزستان اظهارکرد: یکی از وظایف معاونت حقوق عامه در دادستانی وظیفه بررسی نحوه خدمات رسانی به مردم است که در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه در این ایام از ستادهای اسکان در مدارس اهواز نیز بازدید داشتم، افزود: نحوه خدمات رسانی در مدارس به مسافران نوروزی خوب بوده اما یکسری کمبودها وجود داشته است که از آموزش و پرورش خواسته شده این نواقص را برطرف کنند.

جعفری چگینی گفت: از ترمینال ها و پایگاه های خدمات رسان به راهیان نور نیز بازدید شد که خوشبختانه مورد خاصی مشاهده نشد و وضعیت مناسب بود.

وی با اشاره به بازدید از فرودگاه بین المللی شهید سلیمانی اهواز افزود: قیمت بلیط‌های هواپیمایی تغییر و یا افزایشی نداشته و مردم از نحوه خدمات رسانی در این فرودگاه راضی بودند اما درخصوص رعایت شئونات اسلامی و حجاب در فرودگاه درخواست شده تا کارهای فرهنگی در این زمینه انجام شود.

دادستان مرکز خوزستان با بیان اینکه در سطح استان کارگروه حقوق عامه برای نحوه خدمات رسانی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان تشکیل شده است، اظهارکرد: در این کارگروه بخش های مختلف خدمات رسانی در این 2 ایام بررسی و با متخلفان و یا کم کاران برخورد جدی می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم فعالیت کشتارگاه‌ها در ایام تعطیل نوروزی افزود: از تمامی کشتارگاه های دام سنگین و سبک خواسته شده تا در ایام تعطیل کشتار داشته باشند تا در تامین گوشت در بازار اهواز و استان با مشکلی مواجه نشویم.

جعغری چگنی گفت: در نظارت های انجام شده با مردم نیز در خصوص خدمات رسانی در ایام نوروز صحبت و نظرسنجی شد که اغلب مردم از نبود نظارت و چند نرخی بودن کالا در بازار ناراضی بودند.

انتهای پیام/735/ن

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1106182