nazi
04 فروردین 1402 - 00:15

طارمی: همه وظیفه دارند به قلعه‌نویی احترام بگذارند/ در تیم ملی باندبازی وجود ندارد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه امیر قلعه‌نویی افتخارات زیادی کسب کرده گفت: بازیکنان موظف هستند به او احترام بگذارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی پس از تساوی یک - یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه در دیداری تدارکاتی، گفت: بازی خیلی خوبی بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم راحت برنده شویم ولی متأسفانه شرایط طوری پیش نرفت که ببریم. هدف خوبی داشتیم و انرژی مثبت در تیم دیده می‌شد که بزرگ‌ترین حُسن است. یکسری از بازیکنان جدید هستند و طول می‌کشد هماهنگ شویم. دیدار امروز اتفاق خوبی بود.

وی در مورد حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال تصریح کرد: امیرخان سرمربی تیم ملی است و بازیکنان موظف هستند به ایشان احترام بگذارند. قلعه‌نویی در گذشته بازیکن و سرمربی تیم ملی بوده و در تیم‌هایی که حضور داشته، افتخارات زیادی کسب کرده است. بازیکنان موظف هستند تمام تلاش‌شان را اول برای ایران و سپس برای تیم ملی و سرمربی به کار ببرند.

مهاجم تیم ملی در رابطه غیبت سردار آزمون در اردوی تیم ملی فوتبال گفت: عدم حضور آزمون به خاطر مسائل خانوادگی بود. ضمن اینکه او به تازگی جایگاهش را در بایرلورکوزن بدست آورده و بهتر است به حاشیه‌ها نروید. آزمون قبل از اردو هماهنگ کرد و مربی تیم در جریان است.

طارمی درباره بحث از دست ندادن فیفادی‌ها برای تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: در فیفادی‌ باید بازی انجام دهیم. یکسری بازیکن جوان و با تجربه داریم و تیم نیاز دارد تمرینات بیشتری انجام دهد. برای همه تیم‌ها واضح است که فیفادی اهمیت دارد. چیزی که می‌دانم برنامه‌ریزی‌هایی بین سرمربی و مهدی تاج شده تا هیچ بازی از دست ندهیم.

وی با این سؤال روبه‌رو شد که آیا تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود، گفت: ما در آسیا حکم برزیل، فرانسه، آرژانتین، انگلیس و ... در جام جهانی را داریم و یکی از شانس‌ها خواهیم بود. فقط نیاز به برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های بیشتر داریم و می‌توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم و قهرمان شویم.

مهاجم تیم ملی در واکنش به این موضوع که شایعاتی مطرح شد که شاید امثال او و سردار آزمون حرف امیر قلعه‌نویی در تیم ملی را نخوانند و باندبازی به وجود بیاید، گفت: بازیکنان حرفه‌ای هستند و چیزی که در اردو دیدم همه کارشان را خوب انجام می‌دهند و به آنها افتخار می‌کنم. چه باندبازی؟ باند وجود ندارد. دوست هستیم و صحبت‌ها در رسانه‌ها مطرح می‌شود. چیزی که واقعیت دارد در زمین دیدید. اگر کم کاری از من یا فرد دیگری دیده باشید می‌توانید سؤال بپرسید. ما کم کاری نکرده‌ایم و نخواهیم کرد و تا جایی که در توان‌مان باشد، کار می‌کنیم. مطمئن باشید که هیچ کم کاری نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1107015