nazi
01 آذر 1401 - 16:41

تشکیل کارگروه مشترک برای رفع مشکلات تعاونی‌های مسکن

در نشست مشترک معاونان وزرای راه و شهرسازی و کار، تعاون و رفاه اجتماعی روش‌های حل مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر شهرهای جدید در استان خوزستان بررسی شد تا کارگروه مشترکی برای رفع مشکلات تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری مهیر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه بررسی مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر شهرهای جدید استان خوزستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

مهیرجلسه بررسی مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر شهرهای جدید استان خوزستان به‌ویژه شهر جدید شیرین‌شهر با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، مهدی‌مسکنی معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مدیران و مسئولان مربوطه برگزار شد.

در این جلسه مشکلات تعاونی‌های مستقر در شهر جدید شیرین‌شهر به صورت جداگانه مطرح و مورد بررسی قرار گرفته و همچنین بنابه دستور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید مقرر شد تا کارگروهی ویژه با حضور نمایندگان هر دو وزارتخانه تشکیل و چارچوبی مشخص با رعایت تمامی جوانب عدالتی و جلوگیری از بروز هرگونه بحران اقتصادی متناسب با وضعیت جمعیت‌پذیری تمامی شهرهای جدید تدوین و برای تمامی بخش‌های مربوطه ابلاغ شود.

بنابهبه گزارش شرکت عمران شهرهای جدید، در این جلسه همچنین ضمن بررسی بحث تأمین انشعابات پروژه‌های مذکور قرار شد تا شرکت عمران شهرهای جدید اقدامات لازم جهت تخصیص انشعابات واحدهای تحویل داده شده را تا محل بلوک‌های احداث شده انجام و خریداری انشعابات توسط شرکت تعاونی مربوطه انجام شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 873966