nazi
30 آبان 1401 - 19:57

خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در رزمایش جهادگران فاطمی به اردبیلی‌ها ارائه می‌شود

مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل از اجرای رزمایش سراسری جهادگران فاطمی ۲ در استان اردبیل و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مهدی اصلانی‌زاویه عصر امروز در بازدید از عرصه‌های رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در شمال استان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: همزمان با هفته مبارک بسیج، رزمایش جهادگران فاطمی ۲ با مشارکت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی و دستگاه‌های اجرایی در سراسر استان اردبیل در حال برگزاری است.

بسیجوی افزود: این رزمایش از ۲۸ آبان ماه در مرکز استان و از امروز در شهرستان‌های استان آغاز شده است و گروه های جهادی در ۱۲ عرصه، خدمات متعدد در مناطق محروم استان ارائه می‌کنند.

گروه های جهادیمسئول مجمع جهادگران استان اردبیل تصریح کرد: ما در رزمایش جهادگران فاطمی۲  به‌دنبال گفتمان‌سازی جهادی،خدمات‌رسانی به محرومان و نمایش ظرفیت‌ها و قابلیت‌های گروه‌های جهادی استان هستیم‌.

اصلانی بیان کرد: در حوزه بهداشتی،درمانی و ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم در دستور کار است؛ همچنین ویزیت رایگان دام و طیور، در حوزه فرهنگی و اجتماعی برگزاری برنامه‌ها و کلاس‌های متعدد آموزشی، بصیرتی، تربیتی و میزهای خدمت، در حوزه عمرانی ساخت و تعمیر مسکن محرومین و تداوم طرح‌های آبرسانی، در حوزه خدمات رسانی تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه در مناطق محروم، نمونه‌ای از برنامه‌های این رزمایش است.

مشاور استاندار اردبیل در امور هماهنگی گروه های جهادی عنوان کرد: امروز در جنگ با فقر و محرومیت نیز،گروه‌های جهادی و جهادگران ثابت کردند که با تمام وجود در خدمت ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند.

اصلانی گفت: امروز گروه‌های جهادی، مؤلفه قدرتی از جنس نیروی انسانی متخصص، انقلابی، مؤمن و پای‌کار هستند که به جرأت می‌توان گفت که افراد حاضر در گروه‌های جهادی افرادی از جنس مردان و بسیجیان دوران دفاع مقدس هستند.

پایان پیام/3727/

منبع: فارس
شناسه خبر: 871880