nazi
02 آذر 1401 - 08:00

وضعیت اتوبان سنگر به سیاهکل بسیار خطرناک است

معاون دادگستری گیلان اتوبان سنگر به سیاهکل را بسیار مرگبار توصیف کرد و گفت: سالانه تعداد زیادی از شهروندان در این اتوبان دچار سانحه می‌شوند.

احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به بازدید رئیس کل دادگستری استان به همراه مسئولان قضایی سیاهکل و مدیران اجرایی از اتوبان سنگر به سیاهکل گفت: سالانه تعداد زیادی از شهروندان در این اتوبان دچار سانحه می‌شوند.

اتوبان سنگر به سیاهکلاو وضعیت این اتوبان که شرق و غرب استان گیلان را به هم متصل می‌کند را بسیار خطرناک و مرگبار توصیف کرد.

معاون دادگستری گیلان از صدور دستورات لازم رئیس کل دادگستری گیلان در راستای جداسازی مسیرها، کاهش سرعت، روشنایی اتوبان و نصب دوربین به مسئولان متولی خبر داد.

دادگستری گیلانرسول فرخی میکال، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی هم پیش از این گفته بود: مسیر اصلی سنگر – سراوان - سیاهکل از اتوبان تبدیل به جاده ۴ بانده شد و تمام زیر گذر و روگذر آن حذف شد.

مجلس شورای اسلامیبه گفته او، این مسیر به دلیل تصادفات زیاد به «اتوبان مرگ» شهرت دارد.

اتوبان مرگبیشتر بخوانید

بیشتر بخوانیدلاهیجان، بهشت پروژه‌های ناتمام 

نجات ۸ مصدوم در سانحه رانندگی جاده سیاهکل

تصادف مرگبار در کمربندی سیاهکل – سنگرلاهیجان، بهشت پروژه‌های ناتماملاهیجان، بهشت پروژه‌های ناتمامنجات ۸ مصدوم در سانحه رانندگی جاده سیاهکلنجات ۸ مصدوم در سانحه رانندگی جاده سیاهکلتصادف مرگبار در کمربندی سیاهکل – سنگرتصادف مرگبار در کمربندی سیاهکل – سنگرمعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان همچنین به اهمیت کمربندی خیام در کاهش ترافیک شهری و تأمین آرامش شهروندان اشاره و تصریح کرد: مشکلات تأمین مصالح این طرح به زودی مرتفع می‌شود.

کمربندی خیامبه گفته آقایی، دستگاه‌های متولی از جمله بنیاد مسکن، مسکن و شهرسازی و سایر بخش‌های خصوصی که در این راستا فعالیت می‌کنند باید در راستای تسریع در این پروژه همت کرده تا خسارت‌های بیشتری به مردم وارد نشود.

شهرستان سیاهکل در ۴۰ کیلومتری مرکز استان گیلان قرار دارد.

شهرستان سیاهکلباشگاه خبرنگاران جوانگیلانرشت

شناسه خبر: 874865